ZdroweLoki  to sklep, który powstał  z fryzjerskiej pasji i potrzeby podzielenia się wieloletnim doświadczeniem naturalnej pielęgnacji włosów i doboru kosmetyków.

Znajdziesz tu kosmetyki , na których pracujemy ponieważ zostały przez nas wielokrotnie przetestowane na setkach głów w naszym salonie. Polecamy tu tylko te produkty, o których w oparciu o praktykę zastosowania możemy napisać jakie mają w rzeczywistości przeznaczenie i działanie. Dedykujemy je do samodzielnej świadomej pielęgnacji w oparciu o plany pielęgnacyjne, które tworzymy dla Klientów naszego salonu. Świadomość pielęgnacji i jej praktyczne aspekty szlifujemy z naszymi Włosomaniakami podczas webinarów organizowanych przez Akademię ZdroweLoki.

To co istotne staje się przedmiotem internetowych spotkań : olejowanie, metody mycia, odżywiania, diagnozy skóry głowy i włosa, dobór kosmetyków i tworzenie planów pielęgnacyjnych.

Zdrowe i dobrze wyglądające włosy to efekt systematycznej pracy nad nimi.

Kiedy pytają mnie co robić aby takie były zawsze powtarzam, że potrzeba dwóch rzeczy :

  1. dobrego ciecia, odpowiadającego nie tylko oczekiwaniom klienta ale także potrzebom konkretnych włosów
  2. odpowiedniej pielęgnacji, czyli jednym słowem zbilansowanej diety protein , humektantów i emolientów. Na tym polega równowaga PEH, a oprócz dobrego planu działania niezbędne są skutecznie dobrane kosmetyki bo każdy rodzaj włosa i skrętu potrzebuje innej pielęgnacji. 

                                                                                                         Magdalena Kawalec

Zapraszamy na krótką opowieść o naszej pracy

 

<p>Oświadczam, że zapoznałem\łam się i akceptuję Politykę Prywatności platformy VOD szkolenia.zdroweloki.pl</p> <p>&nbsp;</p>

Akceptuję